Staj

 Resim2018-2019 Bahar Döneminde Staj Yapmak İsteyen Öğrencilerimiz için Staja Başlama Tarihleri  4 Mart 2019 'dur. Staja başlama tarihinden 1 ay önce staj işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.Resim


Staj Dosyalarının Teslimi
Staj dosyasının, en geç staj bitiminden itibaren 2 hafta içinde Yüksekokul Müdürlüğü`ne elden veya posta / kargo ile teslimi / gönderilmesi gerekir. Yüksekokula gelen her dosyaya kayıt numarası verir.
Ancak, posta ve kargodaki gecikmelerden ve kaybolmalardan idare sorumlu değildir. Bu süre içinde staj dosyasını teslim etmeyen öğrenci stajını yapmamış sayılır.Bu dönemde  staj yapmak isteyen öğrencilerimiz Staj Başlama Tarihinden en geç 1 ay önce Staj Öncesi İşlemlerini tamamlayıp evraklarını (İş Yerine ve Program Koordinatörüne Onaylatılmış 2 Nüsha Staj Başvuru Formunu, Staj Sözleşmesini, Nüfus Cüzdanı Fotokopisini ve Müstehaklık Belgesini) Öğrenci İşlerine teslim etmesi gerekmektedir.

Okulumuz tarfından Basılı Staj Dosyası verilmeyecek olup aşağıdaki ekli dosyalar içinden Staj Dosyasının çıktısı alınıp kullanılacaktır.

Staj Süresi 40(kırk) iş günü olup Staj Dönemindeki Resmi ve Dini Tatil günleri çıkarılarak hesaplama yapılmalıdır. 

Cumartesi Günleri Normal Mesai yapan (haftanın altı günü çalışan) Özel veya Resmi Kurum veya Kuruluşlarda staj yapacak öğrenciler Staj yaptıkları İşyerinden  "Bu İşyerinde Cumartesi Günleri Normal Mesai Yapılmaktadır." diye onaylı bir yazı alıp dosyalarına koymaları gerekmektedir.


GEREKLİ OLAN STAJ EVRAKLARI
Staj Değerlendirme Raporları
Staj yapan öğrenciler aşağıdaki linklerden programlarını seçerek staj kabul durumu hakkında bilgi alabilirler. 

 ResimStaj Değerlendirme Raporları  Güncelleme: 23 EKİM 2018 Resim 

Stajı Kabul Edilmeyen Öğrencilerin Dikkatine Stajı kabul edilmeyen öğrenciler ilgili bölümdeki Staj Programı Koordinatörleri ile irtibata geçerek, stajları hakkında eksiklileri öğrenmeleri, belirtilen tarihe kadar staj dosyalarını tamamlamaları ve teslim etmeleri gerekmektedir.

Staj Koordinatörleri
Öğr.Gör. Dr. Bahadır BEKAR Elektrik Programı
Öğr.Gör. Ömer Faruk SEL Otomotiv Teknolojisi Programı
Öğr.Gör. Mustafa GÜVENLİ
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Programı
Öğr.Gör. Hatice AYYILDIZ Laborant ve Veteriner Sağlık Programı
Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem GÜRSOY GAYGUSUZ Su Ürünleri Programı
Öğr.Gör. Dr. Nursel TÜRKSOY Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı
Öğr.Gör. Seda BEKTAŞ Çocuk Gelişimi Programı
Staj ile ilgili belgelere ekten ulaşabilirsiniz.
Ek Dosyalar
Bu içerik 14.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 29465 kez okundu.